Безкоштовні тренінги для волонтерів з розвитку стресостійкості та навичок надання першої психологічної допомоги
Українці — це сильний духом, згуртований та чуйний народ. Ми завжди готові допомогти ближньому, але знаючи основні правила надання першої психологічної допомоги, ми зможемо це робити екологічно та безпечно як для інших, так і для себе.
Завдяки дотриманню нескладних інструкцій надання першої психологічної допомоги вимушеним переселенцям ми сприятимемо ефективній підтримці, швидшому та безпечнішому переживанні травми, запобігатимемо ненавмисній шкоді та зберігатимемо своє психологічне здоров’я і ресурс.
практичний психолог,
доцент кафедри психології, глибинної корекції
та реабілітації Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.
практичний психолог,
СТА у сфері психотерапії
Під час війни знання та навички з надання першої психологічної допомоги необхідні кожному! Особливо вони потрібні волонтерам, які допомогають вимушеним переселенцям. У першій серії курсу Ви дізнаєтесь покроковий алгоритм дій волонтера при роботі з вимушено переміщеними громадянами, а також:
Завдяки дотриманню нескладних інструкцій надання першої психологічної допомоги вимушеним переселенцям ми сприятимемо ефективній підтримці, швидшому та безпечнішому переживанні травми, запобігатимемо ненавмисній шкоді та зберігатимемо своє психологічне здоров’я і ресурс. У другій серії курсу ви дізнаєтесь:
Бойові дії та наслідки війни можуть провокувати появу різних шокових станів таких. Волонтер, який надає першу психологічну допомогу ВПО або людям, які опинилися в кризових ситуаціях, повинен знати як розпізнати той чи інший шоковий стан та які дії слід вживати задля зупинення шокової реакції.
У третій серії курсу ви дізнаєтесь:
Вже тривалий час волонтерські служби та ініціативи працюють, докладаючи багато зусиль. Наша боротьба — це забіг на довгу дистанцію і ми розуміємо, наскільки зараз є важливим питання підтримки ресурсного стану та формування стресостійкості у волонтерів. У цій серії Ви дізнаєтесь: